Nowy Jork

Nie przegap!
Zarezerwuj online dziś lub zadzwoń do naszego wakacyjnego doradcy 22 290 36 13

Nasze kierunki / City Breaks / Nowy Jork

Jak śpiewał Frank Sinatra, Nowy Jork to miasto które nigdy nie śpi i jest w tym wiele prawdy. To miasto żyje 24/7 i z całą pewnością stanowi to główny element magii tego miasta. Kolejną jego wizykówką są ludzie. Ludzie z każdego zakątka świata, mieszają się tu prawdopodobnie wszystkie kultury, języki i kuchnie, a poznawanie tego wszystkiego na tle pięknej nowojorskiej architektury dają niezapomniane wrażenia. Obowiązkowymi punktami, które należy zaliczyć będąc w Nowym Jorku z pewnością są: Statua Wolności, Most Brookliński, Empire State Building, Central Park czy rzeźba byka przy Wall Street.

W mieście jest też cała masa atrakcji związanych z jego historią i życiem sławnych ludzi. Nie można ominąć wspaniałych nowojorskich muzeów, parków między sięgającymi chmur wieżowców oraz restauracji z kuchnią z całego świata. Dla kulinariów można tu przyjechać na osobną wycieczkę. Jest tego taka ilość, że można nie zasmakować wszystkiego co Nowy Jork oferuje podczas jednego pobytu. 

Do Nowego Jorku razem z Click&Go możecie polecieć z: Warszawy, Krakowa oraz z Berlina, na dłuższy pobyt (7-14 dni) lub na wyjazd w formie City Break na 2-3 dni. 

Dołącz do Wakacyjnego Klubu Click&Go

Czy marzysz już o następnych wakacjach? Zapisz się do naszego newslettera i jako pierwszy/a otrzymuj eksluzywne oferty, dowiaduj się o promocjach oraz wakacyjnych inspiracjach.