Malta

Nie przegap!
Zarezerwuj online dziś lub zadzwoń do naszego wakacyjnego doradcy 22 29 22 825

Nasze kierunki / Malta - Wakacje Last Minute i All Inclusive / Malta

Śródziemnomorska wyspa Malta niczym perła unosi się w krystalicznych, błękitnozielonych wodach między włoską Sycylią a północnym wybrzeżem Afryki. Wspaniały wybór dla każdego na wakacje przez cały rok!  

Spragnieni kąpieli słonecznych powinni wybrać jeden z maltańskich kurortów - Mellieha z piaszczystą plażą czy też miasta położone w Zatoce Świętego Pawła - Buggiba i Qawra. Odkrywcy powinni odwiedzić słynne średniowieczne miasto Mdina, przejść się jego wąskimi uliczkami i wspiąć się na mury aby podziwiać panoramę okolicy.

Warto pamiętać o tradycyjnych, kolorowych maltańskich łodziach luzzu, które czekają w każdym porcie, aby zabrać nas w błękitny rejs i podziwiać z ich pokładu niesamowite widoki.

Malta jest jednym z europejskich kierunków gdzie mamy świetne warunki do nurkowania! Na wyspie znajdziemy wiele centrów nurkowych PADI, które umożliwiają nabycie międzynarodowych uprawnień.

Rodzinom z dziećmi i nie tylko polecamy odwiedzenie wioski Popeya - słynnego bohatera kreskówek - w okolicach Melliehy.  Oczywiście warto tez odwiedzić wpisaną na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO stolicę wyspy - Vallettę, w której warto "zagubić" się w murach, które kryją w sobie liczne muzea, kościoły i urocze zakamarki. Valetta to także miejsce gdzie można zapomnieć się w nocnych rozrywkach. Do zobaczenia na Malcie!

Sprawdź nasze miejscowości: Mellieha Bay, St. Paul's Bay, Bugibba / Qawra, Sliema / St. Julian's, Valletta.

 


Top Resorts in Malta

Dołącz do Wakacyjnego Klubu Click&Go

Czy marzysz już o następnych wakacjach? Zapisz się do naszego newslettera i jako pierwszy/a otrzymuj eksluzywne oferty, dowiaduj się o promocjach oraz wakacyjnych inspiracjach.