Paryski Disneyland® to atrakcja, która przyciąga rokrocznie miliony turystów z całego świata. Wspaniała kraina, inspirowana bajkami i filmami Walta Disneya sprawia, że zarówno dzieci, jak i dorośli mogą spędzić tutaj wiele wspaniałych godzin. Jeżeli więc chcesz przyjechać tu i zostać na kilka dni, powinieneś skorzystać z jednego z kilku znajdujących się w okolicy hoteli – oczywiście sygnowanych logiem Disneya®! Oto dlaczego jest to wskazane, szczególnie podczas rodzinnych wizyt w bajkowej krainie!

Hotele Disneya – wybierz je z 5 powodów

Do dyspozycji wszystkich gości Disneyland® Paris, jest dostępnych kilka hoteli Disneya®, znajdujących się w okolicy. Mowa tutaj o:

  • Disneyland® Hotel,
  • Disney’s Sequoia Lodge,
  • Disney’s Hotel Santa Fe,
  • Disney’s Hotel Cheyenne,
  • Disney’s Newport Bay Club.

Są wśród nich zarówno obiekty 2-gwiazdkowe, które dostosowane są do potrzeb osób o skromniejszym budżecie, jak również luksusowe, 5-gwiazdkowe. Każdy jest stylizowany w odpowiedni sposób i zapewnia odmienne atrakcje, będąc doskonałym uzupełnieniem oferty Disneylandu. Dlaczego warto zdecydować się na wizytę w jednym z tych hoteli?

Powód 1 – Inspiracja światem Disneya®

Hotele Disneya® inspirowane są różnymi miejscami i czasami, a także – co oczywiste – bajkowymi krainami Disneya®. Dzięki temu prezentują się niezwykle okazale i oryginalnie, stanowiąc dodatkową wakacyjną atrakcję. I tak najsłynniejszy z obiektów, czyli Disneyland® Hotel, to wspaniała budowla w stylu wiktoriańskim, Hotel Santa Fe inspirowany jest legendarną Route 66 oraz filmem Auta, Sequoia Lodge to widoczna miłość to amerykańskich parków narodowych, zaś Newport Bay Club do złudzenia przypomina rezydencję z lat 20-tych i położony jest bezpośrednio nad jeziorem. Dzięki temu możesz przenieść się wraz z rodziną do innego świata, zapominając o codzienności!

Powód 2 – Wysoki standard

Każdy z prezentowanych hoteli to standard, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów – i to nie tylko, jeżeli zdecydujesz się na hotel 5-gwiazdkowy. Wspaniale zaaranżowane pokoje z łazienkami, wygodne i funkcjonalne meble, smaczna kuchnia, dostęp do WiFi i telewizji (oczywiście z kanałami Disneya®!) czy bezpłatne zestawy kosmetyków to wszystko sposób na spędzenie kilku dni w doskonałych warunkach.

Powód 3 – Doskonała lokalizacja

Każdy z hoteli jest zlokalizowany niedaleko Disneylandu – wystarczy kilka, maksymalnie 20 minut, aby dotrzeć do parku rozrywki z najdalej położonego Hotelu Santa Fe. Wybierając wypoczynek w hotelu Disneya pamiętaj że masz do dyspozycji bezpłatny autobus (transfer hotel-Parki Disneya®). Oczywiście sam Disneyland® Hotel znajduje się tuż przy wejściu do magicznej krainy Disneya®!

Powód 4 – Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych

Hotele Disneya® przystosowane są do potrzeb najmłodszych, którzy są priorytetowymi gośćmi Disneylandu. Pokoje są często inspirowane bajkami Disneya®, a dzięki specjalnym miejscom do zabawy, najmłodsi spędzą czas przyjemnie również w trakcie brzydkiej pogody. Nudzić nie będą się tu również dorośli – dla nich dostępne są baseny, siłownia i fitness, restauracje i bary. Niektóre hotele oferują nawet butik oraz dostawę zakupów!

Powód 5 – Bogata oferta

W hotelach Disneya® możesz wybrać pokoje mogące zakwaterować nawet do 6 osób, o różnych standardach i dodatkowych usługach. Warto pamiętać iż wybierając hotel Disneya® w cenie zawarty jest bilet wstępu do parków (zawsze o jeden dzień więcej niż liczba noclegów). Oprócz tego w cenie pakietu otrzymujesz liczne dodatki takie jak Extra Magic Time (możliwość wejścia przed oficjalnymi godzinami otwarcia), FASTPASS® (przy wybranych atrakcjach można pobrać darmowy kupon określający godzinę wejścia i uniknąć kolejek), czy spotkanie z bohaterami Disneya w hotelu (każdego ranka).

Masz możliwość wyboru spośród kilku obiektów, które posiadają zróżnicowane oferty dla swoich klientów – dzięki temu masz możliwość dostosować nocleg do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Czy warto korzystać z hoteli Disneya®?

Jak najbardziej, ponieważ oferują one noclegi w wyjątkowych okolicznościach i zapewniają doskonały standard, który otrzymasz w przystępnych cenach. Dodajmy do tego liczne atrakcje, bardzo wysoki standard pomieszczeń oraz obsługi i świetną lokalizację, a uzyskamy naprawdę korzystną ofertą dla każdej rodziny. Wybierz się więc do wspaniałego Disneylandu, zarezerwuj pokój w jednym z pobliskich hoteli i ciesz się wyjątkowymi wakacjami z całą rodziną!