Wyspy Kanaryjskie

WyszukajNie przegap!
Zarezerwuj online dziś lub zadzwoń do naszego wakacyjnego doradcy 22 292 28 25

Home

Wyspy Kanaryjskie kiedyś tak odległe, dzisiaj w zasięgu sześciu godzin lotu samolotem. Dostęp do słonecznych plaż i turkusowej wody nigdy nie był tak łatwy i to przez cały rok.

Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote i Fuerteventura to tylko cztery spośród najpopularniejszych Wysp Kanaryjskich, które leżą na Oceanie Atlantyckim na północnym-zachodzie od wybrzeża Afryki. Znane jako prawdziwe raje przyjemności Wyspy Kanaryjskie pokazują swoją prawdziwą siłę jako doskonałe cele podróży w sezonie zimowym. Możliwość cieszenia się przez cały rok łagodnymi temperaturami, przyjemna słoneczna pogoda na Wyspach Kanaryjskich to tylko niektóre z korzyści płynące z wypoczynku w miejscu, które może być rozkosznie ciepłe przez wszystkie 365 dni w roku.

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich są również niezwykle popularne z powodu świetnej infrastruktury na każdej z wysp. Gran Canaria jest być może najlepiej znana wśród polskich turystów i stanowi prawdziwą mekkę zakupów i słońca. Drugą „gorącą siostrą” Wysp Kanaryjskich, równie mocno kochana przez polskich gości, jest Lanzarote, gdzie krajobraz może przypominać księżycowe przestrzenie. Często urzeka turkusową wodą i złocistym piaskiem, co mocno kontrastuje z czarnymi skałami dookoła. Podróżując na Wyspy Kanaryjskie nie możemy zapomnieć o wspaniałej wyspie Teneryfie, gdzie krajobraz na północy różni się od tego na południu; ale niezależnie od tego możemy być pewni szczerego kanaryjskiego powitania. Fuerteventura, najnowszy członek grupy, to wyspa z charakterem. Jest rozkoszą dla windsurferów - Fuerteventura posiada wiele mil czystych plaż. Bez wątpienia wakacje na Wyspach Kanaryjskich ciężko jest przebić.

Regularne przeloty z różnych polskich miast, przez cały rok, sprawiają że Wyspy Kanaryjskie są łatwo dostępne dla poszukiwaczy słońca. Po zaledwie 6 godzinnym locie można napawać się niemalże tropikalnym krajobrazem.