O Nas

O nas

My, jak nikt inny wiemy że rezerwacja wakacji powinna być prosta i przyjemna. Właśnie to chcemy Ci pokazać na naszej stronie. A teraz usiądź wygodnie i przekonaj się jak łatwo dokonać rezerwacji. Bo wakacje są tylko "Click" od Ciebie :) 

Dawno, dawno temu…

W zielonej Irlandii w 2010 roku powstało biuro podróży Click&Go. Jednak historia zaczęła się tak naprawdę o wiele wcześniej.

Historia zaczyna się od małego chłopca którego pasją były podróże - małe i duże. Już jako 11-latek zajmował się planowaniem wakacji rodzinie, lecz jego pasja była tak silna, że wkrótce wieści o młodym doradcy rozniosły się wsród sąsiadów i przyjaciół. Za każdym razem kiedy ktokolwiek z bliskich porzebował wakacyjnej porady, chłopiec był niezwykle szczęśliwy że może zaoferować swoją pomoc w wyborze idealnego miejsca na wakacje. W zamian otrzymywał niesamowite opowieści z podróży, i jednocześnie czuł się częścią tych przygód . Zrozumiał też, że życia składa się przede wszystkim z niesamowitych przeżyć i wspomnień, które zostaną w Nas na zawsze.

Tym chłopcem był Paul Hackett, założyciel i CEO Click&Go.

 

Oś czasu Click&Go

Nasze mocne strony

wszystko w jednym miejscu

                    

doświadczeni doradcy

 

               

bez pośredników

                   

wygoda podróżowania