Cyprus

WyszukajNie przegap!
Zarezerwuj online dziś lub zadzwoń do naszego wakacyjnego doradcy 22 29 22 825

Home

Cypr najbardziej znany jest jako miejsce narodzin greckiej bogini Afrodyty. Tak zwana wyspa miłości, ma jednak o wiele więcej do zaoferowania przyjezdnym niż jedno "historyczne" miejsce. Wakacje na Cyprze to kuszący błękit morza, upalne śródziemnomorskie słońce, wonne winnice i każdy wyobrażalny sport wodny (wyspa znana jest z najlepszych miejsc do nurkowania wrakowego!).

Jako modne miejsce wakacyjne, Cypr oferuje najwyższej jakości możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Click&Go przybliża Cię, dzięki bezpośrednim przelotom z Polski, do wymarzonych wakacji na tej uroczej wyspie. Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowych wakacji, czy atrakcyjnych propozycji na Cyprze - posiadamy fantastyczną ofertę starannie dobranych hoteli i apartamentów znajdujących się w 5 głównych kurortach na wyspie, aby znaleźć coś dla każdego budżetu i gustu.

Historyczne miasteczko Pafos znajduje się na liście dziedzictwa światowego UNESCO. Zwiedzaj pozostałości starożytnych grobów i zabytki z IV wieku. Larnaka - To ruchliwe miasto portowe na południowym wybrzeżu ze starożytnym kościołem, sklepami z rękodzielnictwem i dzielnicą turecką z pięknymi pobielanymi chatami jest również miejscem, gdzie znajduje się cypryjskie lotnisko międzynarodowe. Ayia Napa - Spędzaj długie wieczory w wielu barach i klubach, które można znaleźć w centrum życia nocnego wyspy. Ayia Napa z pewnością posiada klimat zdecydowanie imprezowy. Limassol - ten tętniący życiem kurort posiada ruchliwy port, wspaniałą mieszankę sklepów, słynną plażę Ladies Mile oraz fascynujący amfiteatr Curium na obrzeżach miasteczka. Protaras - to spokojne miasteczko nadmorskie szczyci się oszałamiającymi plażami piaszczystymi oraz bogatym lokalnym kolorytem, w tym restauracjami o luźnej atmosferze i tradycyjnymi tawernami do stołowania się poza domem.