Costa Dorada

WyszukajNie przegap!
Zarezerwuj online dziś lub zadzwoń do naszego wakacyjnego doradcy 22 29 22 825

Home

Oszałamiające, piaszczyste plaże w prowincji Tarragona, magiczny klimat katalońskich restauracji i kawiarni, oraz nowoczesne hotele, które zapewnią spokojne i komfortowe wakacje – to tylko próbka możliwości hiszpańskiego wybrzeża Costa Dorada.

Złote Wybrzeże zachwyca krajobrazem, wysoką temeraturą, słoneczną pogodą oraz magiczną aurą relaksu i wypoczynku. To miejsce idealne, aby na chwilę zapomnieć o codzienności.

Costa Dorada to doskonały wakacyjny kierunek, zarówno dla rodziców z małymi dziećmi, jak i żądnych przygód podróżników. Doskonała infrastruktura pozwoli spokojnie i bezpiecznie odpocząć, a plaże z płytkim wejściem do morza, zapewnią dzieciom świetną zabawę. Średniowieczne klasztory w Santes Creus i Scala Dei, magiczne górzyste tereny Ports de Tortosa i Tivissa, oraz park rozrywki PortAventura – to zdecydowanie fascynujące atrakcje dla osób aktywnych. A może imprezowe wczasy ze znajomymi? Salou pełne jest atrakcyjnych rozrywek, klubów, barów i dyskotek.

Na deser czeka wyśmienita kuchnia Hiszpanii, która urzeka pysznymi tapas, wyjątkowymi winami i smakami, które ciężko zapomnieć. Czas samemu sprawdzić, co do zaoferowania ma Costa Dorana i katalońska gościnność!