Bułgaria

WyszukajNie przegap!
Zarezerwuj online dziś lub zadzwoń do naszego wakacyjnego doradcy 22 292 28 25

Nasze kierunki / Bułgaria Last Minute i All Inclusive

Bułgaria znajduje się w południowo-wschodniej części Europy, na Półwyspie Bałkańskim. Państwo to znajduje się na skrzyżowaniu dróg między Europą a Azją, a ziemie należące do Bułgarii są zaludnione od czasów starożytnych. Bułgaria jest państwem o historii liczącej tysiące lat i dziedzictwie kulturowym, które obejmuje starożytne cywilizacje.

Zwiedzający znajdą tu wiele ciekawostek dotyczących historii, kultury, etnografii, religii, architektury i sztuki kraju. Bułgaria cieszy się średnią temperaturą 27°C, a wybrzeże Morza Czarnego rozciąga się na imponującej przestrzeni 370 km i posiada jedne z najpiękniejszych piaszczystych plaż w Europie.

Dzięki obfitości parków wodnych, oszałamiających kurortów w górach i nad jeziorami, kurortów tętniących życiem oraz plaż ze złotym piaskiem, Bułgaria naprawdę ma do zaoferowania coś dla każdego. Z bezpośrednimi przelotami do Burgas i dużymi możliwościami zakwaterowania, dzięki Click&Go, wakacje w Słonecznym Brzegu i okolicach, dla turystów z Polski, będą na wyciągnięcie ręki.