Welcome! Please use your phone to verify your login!

Enter your 6 digit code

Didn’t get a code? Resend it

Powrót

Congratulations! You’ve just made your My click&go account more secure.

Costa Adeje

Costa Adeje z Click&Go|wczasy, wakacje, all inclusive, last minute

Jednym z najbardziej ekskluzywnych kurortów na Teneryfie jest, Costa Adeje, która gości niektóre z najdroższych hoteli na wyspie. Położony zaledwie kilka kilometrów na zachód od tętniącej życiem Playa de las Americas, różni się od niej pod kątem infrastruktury. Pobyt w Costa Adeje jest bardziej nastawiony na relaks w ciągu dnia z możliwością skorzystania z oferty wielu klubów nocnych w pobliżu, jeśli pojawi się nuda, ale czy jest to możliwe w którymkolwiek kurorcie na Teneryfie? Szczerze w to wątpimy!

Costa Adeje słynie z pięknych plaż, wspaniałych krajobrazów, uroczych restauracji i świetnego pola golfowego. Przejrzyste i czyste wody wybrzeża doskonale nadają się do nurkowania, więc nie dziwi popularność nurkowania z osprzętem lub z rurką. Organizowane są wycieczki, podczas których można obejrzeć pływające wieloryby i delfiny. Hotele w Costa Adeje są również znane i cieszą się renomą hoteli o wysokim standardzie i doskonałym zapleczu.

Dodatkową rozrywkę zapewni możliwość windsurfingu lub Golf Costa Adeje, pole golfowe z 27 dołkami, zaprojektowane tak, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać zalety terenu, na którym jest położone. Znajdują się tu aquaparki, które zapewnią całym rodzinom dużą radochę podczas całodniowej zabawy na licznych zjeżdżalniach i innych atrakcjach wodnych.

Klimatyczne lokalne bary i restauracje z tradycyjnym i międzynarodowym menu są zawsze po drodze, a jeśli nogi same rwą się do tańca, niedaleko znajduje się Playa de las Americas, gdzie możesz wziąć udział w najgorętszych akcjach na świecie! Wakacje na Teneryfie są popularne przez cały rok i nietrudno zrozumieć, dlaczego tak jest.

Bezpośrednie przeloty na południowe lotnisko na Teneryfie są obsługiwane z dużą częstotliwością z różnych miast w Polsce.


Informacje ogólne i pogoda

CZAS PRZELOTU: Polska - Teneryfa ok.5,5 h

CZAS TRANSFERU: Lotnisko Teneryfa Południe - Costa Adeje 20 min.

WALUTA: Euro

JĘZYK: Hiszpański (można także porozumiewać się po angielsku lub niemiecku)

CZAS LOKALNY: Czas polski minus 1 godzina

DOKUMENT PODRÓŻY: Obywatele Polski mogą podróżować na podstawie dowodu osobistego lub paszportu 

NAPIĘCIE: 220 V; urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów

Średnie temperatury

StyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGru
SLMKMCLSWPLG
max 191920212224262826252220
min 121313141517191919171513

Gdzie na wakacje?