Golf del Sur

Golf del Sur z Click&Go|wczasy, wakacje, all inclusive, last minute

Marzą ci się aktywne wakacje wśród palm i niesamowitych widoków? Kurort Golf del Sur może okazać się propozycją właśnie dla Ciebie. Będziesz tam mógł wypoczywać na plażach - również z charakterystycznym, czarnym, wulkanicznym piaskiem, ale też uprawiać rozmaite sporty. Jak sama nazwa wskazuje, wakacje w tym kurorcie są wyjątkowo popularne wśród miłośników golfa. Lecz nie tylko oni będą zachwyceni tym miejscem.

Pole na Golf del Sur jest uznawane za jedno z najpiękniej położonych na świecie. W jego krajobrazie widać nie tylko ocean, ale imponujący też masyw gór wulkanicznych. 27-dołkowe pole jest jednak nie tylko piękne, ale i doskonale wyposażone. Grały na nim największe światowe sławy tego sportu. Golf del Sur to również idealne miejsce na uprawianie sportów wodnych. Teneryfę uwielbiają w końcu żeglarze, miłośnicy wind- i kitesurfingu oraz nurkowania. Natomiast wulkaniczne góry można nie tylko podziwiać - wielu turystów decyduje się również po nich chodzić. Niesamowite widoki na wyspę oraz ocean - gwarantowane. Jeśli więc szukasz miejsca na aktywne wczasy w niesamowitej scenerii, być Teneryfa jest właśnie miejscem dla Ciebie.

Wysoka temperatura, piękne fale i luźna, wakacyjna atmosfera - to wszystko z pewnością zachęca do plażowania. Ciekawostką jeśli chodzi o Golf del Sur, jest czarny piasek na wielu plażach. Sprawia on, że widoki są jeszcze bardziej wyjątkowe. Nie tylko jednak plaże warto poznać. Okolice Golf del Sur są intrygujące z wielu innych powodów. Po pierwsze: wioska rybacka Los Abrigos. Jest cicha, malownicza i spokojna - a na dodatek można tam zjeść świeżą rybę. Po drugie: największe miasto wyspy, czyli Santa Cruz de Tenerife, oddalone jest o nieco ponad 60 kilometrów. Pełne pięknych, miejskich plaż, deptaków oraz świetnych restauracji. Są tam i ciekawe zabytki, takie jak pochodzący z XVII wieku zamek Castillo Negro czy Auditorio de Tenerife - budynek opery zaprojektowany przez światowej sławy architekta Santiago Calatravę.

Teneryfa przyciąga ludzi w każdym wieku, a na wyspie będą mieli co robić również ci najmłodsi urlopowicze. W pobliżu Golf del Sur, w kurorcie Playa de las Americas, znajduje się na przykład gigantyczny aquapark. Niedaleko jest i zoo - Loro Park jest znany przede wszystkim z egzotycznych papug.

Nieco starsi turyści docenią natomiast z pewnością liczne nocne atrakcje okolic - w pobliżu Golf del Sur znajdziesz doskonałe bary i kluby. A czasem warto po prostu wynająć samochód i pojeździć po tej niesłychanie malowniczej wyspie. Brzmi atrakcyjnie? Jeszcze dziś więc zaplanuj wakacje z Click&Go, a już niebawem będziesz mógł się cieszyć atrakcjami i słońcem Teneryfy!


Informacje ogólne i pogoda

CZAS PRZELOTU: Polska - Teneryfa ok.5,5 h

CZAS TRANSFERU: Lotnisko Teneryfa Południe - Golf del Sur 10 min.

WALUTA: Euro

JĘZYK: Hiszpański (można także porozumiewać się po angielsku lub niemiecku)

CZAS LOKALNY: Czas polski minus 1 godzina

DOKUMENT PODRÓŻY: Obywatele Polski mogą podróżować na podstawie dowodu osobistego lub paszportu 

NAPIĘCIE: 220 V; urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów

Średnie temperatury

StyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaźLisGru
SLMKMCLSWPLG
max 191920212224262826252220
min 121313141517191919171513

Gdzie na wakacje?

Ekskluzywne oferty wakacyjne

Wyślij mi ekskluzywne oferty i inspiracje podróżnicze.