Grecja

WyszukajNie przegap!
Zarezerwuj online dziś lub zadzwoń do naszego wakacyjnego doradcy 22 292 28 25

Home

Tu powstał teatr, narodziła się filozofia, a później demokracja. Jednym słowem, cywilizacja, którą dzisiaj znamy, miała swoje początki w tym miejscu - w Grecji. Kraina starożytnych bogów i mitologii, legend i folkloru, Grecja to państwo, które zapiera dech w piersiach. Dużo z tego, co dziś przyjmujemy jako pewnik we współczesnym świecie jeżeli chodzi o medycynę, filozofię i matematykę, w rzeczywistości zaczęło się tutaj. A zatem w trakcie wakacji w Grecji można zanurzyć się w przeszłości, odkrywać historię, kulturę i archeologię, a jednocześnie korzystać z niesamowitych wysp, oszałamiających plaż, bajecznego jedzenia i spotykać przyjaznych ludzi.

Grecy od wieków są narodem gościnnym, a goście w Grecji spędzają wakacje, których nie da się porównać do żadnych innych. Serdecznie uśmiechnięte twarze pozdrawiają wczasowiczów, a powitanie jest tak ciepłe, jak słońce, które świeci tu praktycznie przez cały rok. W trakcie wakacji w Grecji należy odwiedzić jej stolicę, Ateny, które są przesiąknięte historią i po prostu emanują wyjątkową atmosferą. Od codziennego spektaklu zmiany warty na Placu Syntagma po niesamowity widok Akropolu rozciągający się ponad miastem, Ateny zniewolą swoim wdziękiem nawet najbardziej znużonego podróżnika.

Oczywiście każde wakacje w Grecji oznaczają korzystanie z przyjemnego klimatu, a ponieważ Grecja znajduje się na południowym krańcu Europy - gdzie można lepiej chłonąć promienie słoneczne niż na relaksującej plaży? Ten wyjątkowy kraj o bogatej historii zahipnotyzuje Cię. Wakacje w Grecji są po prostu niezapomniane. Krajobrazy Greckie, turkusowa woda, starożytne budowle, czarują od dziesięcioleci.

Jest to jeden z pierwszych kierunków, który turyści sobie obrali za cel i do dziś dzień przyciąga ich miliony rocznie, a dokładnie ponad 27 mln w 2017! Wystarczy, że pojedziesz do Grecji raz, a gwarantujemy, że powrócisz tam wielokrotnie...

Całe szczęście ten uroczy zakątek na świecie jest łatwo dostępny, dzięki częstym przelotom z wielu miast w Polsce, więc nie ma sensu opóźniać wakacji życia. Click&Go w swoje ofercie ma duży katalog hoteli zarówno na kontynencie jak i na pięknych wyspach.