City break z Click&Go

City Break z wylotami z całej Polski

Click&Go wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć city breaks, czyli krótkich wyjazdów. To sposób na wspaniale spędzony weekend lub niedługi urlop. Dzięki bogatej ofercie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie i zwiedzisz najpiękniejsze miasta Europy!


City break, czyli Twoje wymarzone wakacje!

Did you know?

Zorganizuj krótki, ale pełen atrakcji wyjazd do najwspanialszych miejsc w Europie

Did you know?

Zwiedzaj zabytki, poznawaj kulturę albo rób zakupy w najlepszych centrach handlowych

Did you know?

Atrakcyjne ceny, dzięki którym udanym wyjazdem cieszyć może się cała rodzina

Did you know?

Lataj z różnych miejscowości w Polsce, również poza sezonem

 

Które miasto wybierasz?

W Click&Go oferujemy Ci najpopularniejsze europejskie miasta, które możesz zwiedzić z całą rodziną. Polecamy tanie linie lotnicze, różne miejsca i formy zakwaterowania, które wybraliśmy specjalnie dla Was. Znajdziesz je w naszej ofercie!

Barcelona 

Sprawdź City Break i tanie loty do Barcelony - stolicy Katalonii, do której warto udać się choćby na chwilę, ponieważ jest to miasto niezwykłe w każdym calu. Wciśnięta gdzieś między górami a morzem, pełna niezwykłych budynków, wśród których największe wrażenie robi ogromny kościół Sagrada Familia. Barcelona to imponujący i pełen oryginalnych budynków szlak Gaudiego, okazałe stare centrum, wzgórze Montjuïc, z którego można podziwiać niezwykłą panoramę miasta czy słynne Camp Nou – największy stadion piłkarski w Europie. To także bogata oferta kulturalna, rozrywkowa, liczne restauracje i kluby oraz niezwykły klimat, w którym zakochuje się każdy – niezależnie od preferencji.

Lizbona

Stolica Portugalii to miasto, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem Polaków – również dzięki city break. Lizbona jest położona na siedmiu wzgórzach, posiada niezwykle ciekawą historię, a za tym idzie – również architekturę. Szczególne wrażenie robi tutaj najstarsza dzielnica miasta – Alfama, której wąskie i kręte uliczki zachwycą każdego turystę, a widok z najwyższego wzniesienia pozostaje w pamięci na bardzo długo. Lizbona to również wiele niezwykłych obiektów, takich jak Zamek św. Jerzego, Katedra Se, Klasztor Hieronimitów czy Most 25 kwietnia. Będąc w Lizbonie i Alfamie, szczególnie polecamy przejażdżkę zabytkowym tramwajem nr 28, którym można dotrzeć w wiele najbardziej atrakcyjnych miejsc stolicy Portugalii.

Londyn

Oferta City break umożliwia odwiedzenie Wielkiej Brytanii. W stolicy - Londynie, znakomicie odnajdą się miłośnicy zabytków, jak również kultury, rozrywki czy… zakupów. Szczególnie polecamy zobaczenie na własne oczy słynnego Big Bena, przejażdżkę wielkim London Eye oraz wizytę w kolorowym Chinatown. Londyn to również nowoczesny stadion Wembley, liczne centra handlowe i muzea oraz charakterystyczny most Tower Brigde. Obiektów, miejsc i atrakcji, jakie możesz tu znaleźć, jest tak dużo, że ich opis należałoby zamieścić w grubej wielotomowej księdze…

 

Madryt

Madryt to najwyżej położona stolica w Europie, która dzięki bogatej historii, jest w stanie zaoferować wiele wspaniałych obiektów rodem z pocztówki oraz mnóstwo muzeów, wśród których prym wiedzie Muzeum Narodowe Prado. Będąc w mieście warto zobaczyć m.in. Pałac Królewski, kościół San Pedro el Real czy park Casa de Campo. Tutaj znajduje się słynny stadion Santiago Bernabeu, który niedługo poddany zostanie przebudowie, więc to ostatnie chwile by zobaczyć jego klasyczną wersję. Madryt to także liczne fiesty, bardzo bogate nocne życie i smaczna kuchnia – jest tutaj wszystko czego potrzebuje turysta podczas swojego wyjazdu!

 

Mediolan

Mediolan – światowa stolica mody i jedno z najpiękniejszych miast Półwyspu Apenińskiego. Oprócz ogromnej liczby butików i miejsc, w których można zaopatrzyć się w rozmaite kolekcje ubrań, Mediolan jest miejscem idealnym dla fanów zabytków. Najpiękniejszym z nich jest katedra Duomo, która wraz z tętniącym życiem placem Piazza del Duomo tworzy centrum turystycznych wypraw. Polecamy także wycieczkę na deptak Via Dante, do Zamku Sforzów czy do urokliwego Parku Sempione, w którym można uciec na chwilę od wielkomiejskiego zgiełku. Mediolan tętni życiem i jest przyjazny turystom – to idealne miejsce zarówno na weekendową, jak i tygodniową wizytę.

 

Porto

Porto - jedne z większych miast Półwyspu Iberyjskiego, znane jest przede wszystkim z ceramicznych, pięknie położonych płytek, zwanych Azulejos. Tworzą one rozmaite motywy, często nawiązujące do scen historycznych, a ich duże nagromadzenie w tym portugalskim mieście, będzie szczególnie atrakcyjne dla wszystkich miłośników oryginalnej, niespotykanej sztuki. Porto to także liczne tereny wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, w tym starożytna dzielnica miasta oraz wiele pięknych innych obiektów, które warto uwiecznić na zdjęciu. Polecamy też wizytę w centrum miasta, które tętni życiem i pozwoli Ci spędzić czas tak, jak lubisz.

 

Rzym

Rzymwieczne miasto, którego główną atrakcją jest starożytne Koloseum. Miejsc wartych odwiedzenia jest tu jednak o wiele więcej, min. Panteon z 27 r p.n.e., Forum Romanum, będące swojego czasu prawdziwym centrum starożytnego świata czy piękny plac Piazza Navona. Rzym daje również możliwość odwiedzenia świętej stolicy – Watykanu, którego centrum jest słynny na cały świat Plac św. Piotra z okazałą bazyliką. Rzym jest ogromny i pełen atrakcji, dlatego jedna wizyta może nie wystarczyć, na poznanie całego jego piękna.